Dulimex DX H162-76762125 kogellagerscharnier rechte hoeken 76x76 mm verzinkte pen staal verzinkt SKG** 6212.125.7676
Artikelnummer: A30201766
- Kogellagerscharnier rechte hoeken SKG staal
- Dulimex DX
- Type H162-76762125
- 6212.125.7676
- 8714140168903
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kogellagerscharnier rechte hoeken SKG staal
-
Merk Dulimex DX
-
Type H162-76762125
-
6212.125.7676
-
8714140168903
-
Dit CE gecertificeerde DX veiligheidsheidsscharnier is door zijn geïntegreerde dievenklauw door het SKG gekeurd en bestempeld als inbraakwerend en daarmee geschikt voor buitendeuren en ramen die intensief gebruikt worden
-
Dit product voldoet bovendien aan alle eisen om binnen het Politie Keurmerk Veilig Wonen (PKVW) toegepast te worden
-
Door zijn rechte hoeken is het scharnier bedoeld voor handmatige verwerking
-
Om het scharnier in te laten en te bevestigen kan gemakkelijk met hamer en beitel de uitsparing in deur/raam en kozijn gemaakt worden
-
Aan de onderkant is een scharnierknop bevestigd met daarin een gaatje
-
Allereerst verrijkt de scharnierknop het uiterlijk doordat boven- en onderkant nu identiek ogen
-
Daarnaast is er met het aangebrachte gaatje voor gezorgd dat demonteren, bijvoorbeeld wanneer u gaat schilderen, eenvoudig blijft
-
U slaat de bovenste pen door het gaatje gemakkelijk met een spijker omhoog
-
De scharnierknop en de pen zijn bovendien voorzien van een kartelrand, die voorkomt dat de scharnierknop of de pen na verloop van tijd uit het scharnier kruipt en er tevens voor zorgt dat het scharnier minder gauw scheef gaat hangen
-
Door de kogellagers loopt dit scharnier bijzonder soepel, wat de draagkracht en levensduur ten opzichte van een losse pen scharnier ten goede komt
-
Om de hoge kwaliteit van dit scharnier langere tijd te waarborgen wordt aangeraden de lagers jaarlijks te smeren met kogellagervet, zuurvrije vaseline of spray op siliconenbasis
-
Bent u op zoek naar een onderhoudsvrij scharnier met SKG keurmerk en nog meer draagvermogen? Bekijk dan ook ons assortiment glijlagerscharnieren of kogelstiftpaumelles
-
Afwerking hoek: rechte hoeken
-
Materiaal: staal
-
Finish: blank verzinkt
-
Aanbevolen schroefmaat: 4,5x40 (76x76) en 4,5x45 (89x89) mm
-
Normering: SKG** (76x76) en SKG*** (89x89)
-
Pen uitvoering: kogelgelagerde kartelpen
-
Certificering: CE / SKH
-
Dulimex DX H162-76762125 kogellagerscharnier rechte hoeken 76x76 mm verzinkte pen staal verzinkt SKG** 6212.125.7676 kopen?
-
Dulimex DX Kogellagerscharnier en meer Kogellagerscharnieren SKG** en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6212.125.7676 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 62121257676 |
| EAN artikel | 8714140168903 |
| EAN verpakking | 8714140168880 |
| EAN ompak | 8714140236398 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10493087 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Kogellagerscharnieren SKG** - Kogellagerscharnier |
| Productgroep | Kogellagerscharnieren rechte hoeken SKG staal |
| Productsoort | Kogellagerscharnier rechte hoeken SKG staal |
| Type | H162-76762125 |
| Alternatief type | H16276762125 |
| Minimum besteleenheid | 6 stuks |
| Afwerking hoek | Rechte hoeken |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Blank verzinkt |
| Aanbevolen schroefmaat | 4,5x40 (76x76) en 4,5x45 (89x89) mm |
| Normering | SKG** (76 x 76 mm) en SKG*** (89 x 89 mm) |
| B | 76 mm |
| Diameter | 12 mm |
| D | 2,4 mm |
| P | 18 mm |
| H | 76 mm |
| Draagkracht per 3 | 35 kg |
| Draagkracht per 4 | 40 kg |
| Pen uitvoering | Kogelgelagerde kartelpen |
| Certificering | CE-SKH |