Dulimex DX H162-89892101 kogellagerscharnier rechte hoeken 89x89 mm vermessingde pen staal vermessingd 6210.121.8989
Artikelnummer: A30201755
- Kogellagerscharnier rechte hoeken staal vermessingd
- Dulimex DX
- Type H162-89892101
- 6210.121.8989
- 8714140035434
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kogellagerscharnier rechte hoeken staal vermessingd
-
Merk Dulimex DX
-
Type H162-89892101
-
6210.121.8989
-
8714140035434
-
Dit CE gemarkeerde kogellagerscharnier is geschikt voor uw zwaardere design- of binnendeur
-
Vanuit esthetisch oogpunt past dit met messing afgewerkte stalen scharnier goed in zowel een retro als moderne woonomgeving
-
Door zijn rechte hoeken is het scharnier uitermate geschikt voor handmatige verwerking
-
Om het scharnier in te laten en te bevestigen kan gemakkelijk met hamer en beitel de uitsparing in deur of raam en kozijn gemaakt worden
-
Aan de onderkant is een scharnierknop bevestigd met daarin een gaatje
-
Allereerst verrijkt de scharnierknop het uiterlijk doordat boven- en onderkant nu identiek ogen
-
Daarnaast is er met het aangebrachte gaatje voor gezorgd dat demonteren, bijvoorbeeld wanneer u gaat schilderen, eenvoudig blijft
-
U slaat de bovenste pen door het gaatje gemakkelijk met een spijker omhoog
-
De scharnierknop en de pen zijn bovendien voorzien van een kartelrand, die voorkomt dat de scharnierknop of de pen na verloop van tijd uit het scharnier kruipt en er tevens voor zorgt dat het scharnier minder gauw scheef gaat hangen
-
Door de kogellagers loopt dit scharnier bijzonder soepel, wat de draagkracht en levensduur ten opzichte van een scharnier met losse pen ten goede komt
-
Om de hoge kwaliteit van dit scharnier langere tijd te waarborgen wordt aangeraden de lagers jaarlijks te smeren met kogellagervet, zuurvrije vaseline of spray op siliconenbasis
-
Bent u op zoek naar een onderhoudsvrij scharnier met nog meer draagvermogen?
-
Bekijk dan ook ons assortiment glijlagerscharnieren of kogelstiftpaumelles
-
Materiaal: staal
-
Finish: vermessingd
-
Afwerking hoek: rechte hoeken
-
Aanbevolen schroefmaat: 4,0x40 (76x76), 4,5x40 (89x89)
-
Pen uitvoering: kogelgelagerde kartelpen
-
Certificering: CE
-
Dulimex DX H162-89892101 kogellagerscharnier rechte hoeken 89x89 mm vermessingde pen staal vermessingd 6210.121.8989 kopen?
-
Dulimex DX Kogellagerscharnier en meer Kogellagerscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6210.121.8989 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 62101218989 |
| EAN artikel | 8714140035434 |
| EAN verpakking | 8714140035410 |
| EAN ompak | 8714140236305 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10034238 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Kogellagerscharnieren - Kogellagerscharnier |
| Productgroep | Kogellagerscharnieren rechte hoeken staal vermessingd |
| Productsoort | Kogellagerscharnier rechte hoeken staal vermessingd |
| Type | H162-89892101 |
| Alternatief type | H16289892101 |
| Minimum besteleenheid | 6 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Vermessingd |
| Afwerking hoek | Rechte hoeken |
| H | 89 mm |
| B | 89 mm |
| D | 2,4 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Draagkracht per 3 | 70 kg |
| Draagkracht per 4 | 80 kg |
| Aanbevolen schroefmaat | 4,0x40 (76x76), 4,5x40 (89x89) mm |
| Pen uitvoering | Kogelgelagerde kartelpen |
| Certificering | CE |