Dulimex DX H167-89892025 scharnier ronde hoeken 89x89 mm losse verzinkte pen staal verzinkt SKG*** 6712.025.8989
Artikelnummer: A30201746
- Scharnier ronde hoeken losse pen SKG staal
- Dulimex DX
- Type H167-89892025
- 6712.025.8989
- 8714140149674
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Scharnier ronde hoeken losse pen SKG staal
-
Merk Dulimex DX
-
Type H167-89892025
-
6712.025.8989
-
8714140149674
-
Dit standaard DX scharnier is geschikt voor lichtere projecten als een tuindeur, raam of lichte buitendeur die niet al te intensief gebruikt wordt
-
Licht betekent overigens niet onveilig
-
Dit veiligheidsscharnier is door zijn geïntegreerde dievenklauw inbraakwerend en beschikt over het SKG keurmerk
-
Daarmee voldoet hij aan alle eisen om om binnen het Politie Keurmerk Veilig Wonen (PKVW) toegepast te worden
-
Door zijn ronde hoeken is dit scharnier uitermate geschikt om machinaal te verwerken
-
Met een freesmachine kan de uitsparing in deur of raam en kozijn gemaakt worden
-
De pen van dit scharnier is voorzien van een kartelrand, die voorkomt dat de pen omhoog kruipt
-
Zo bent u verzekerd van een degelijk basisscharnier voor uw klus
-
Dit scharnier is leverbaar in drie varianten: een 76 mm x76 mm SKG** variant en een 89 mmx89 mm SKG*** variant waarbij u de keuze heeft uit een normale of doorgezette knoop
-
De doorgezette knoop maakt het monteren gemakkelijker
-
Het draaipunt van het scharnier is namelijk uit het midden geplaatst, waardoor inkrozing van de knoop in het kozijn niet nodig is
-
Bent u op zoek naar een sterker SKG goedgekeurd scharnier?
-
Bekijk dan ook eens de SKG goedgekeurde kogellagerscharnieren of ons eigen ontwerp SKG goedgekeurde kogelstiftpaumelles
-
Materiaal: staal
-
Finish: blank verzinkt
-
Pen uitvoering: losse staal verzinkte kartelpen
-
Afwerking hoek: ronde hoeken
-
Aanbevolen schroefmaat: 4,5x40 (76x76) en 4,5x45 (89x89) mm
-
Normering: SKG** (76x76) en SKG*** (89x89)
-
Dulimex DX H167-89892025 scharnier ronde hoeken 89x89 mm losse verzinkte pen staal verzinkt SKG*** 6712.025.8989 kopen?
-
Dulimex DX Scharnier verzinkt en meer Scharnieren SKG*** en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6712.025.8989 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 67120258989 |
| EAN artikel | 8714140149674 |
| EAN verpakking | 8714140149650 |
| EAN ompak | 8714140236541 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10000660 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnieren SKG*** - Scharnier verzinkt |
| Productgroep | Scharnieren ronde hoeken losse pen SKG staal |
| Productsoort | Scharnier ronde hoeken losse pen SKG staal |
| Type | H167-89892025 |
| Alternatief type | H16789892025 |
| Minimum besteleenheid | 6 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Blank verzinkt |
| Pen uitvoering | Losse staal verzinkte kartelpen |
| Afwerking hoek | Ronde hoeken |
| Aanbevolen schroefmaat | 4,5x40 (76x76) en 4,5x45 (89x89) mm |
| Normering | SKG** (76x76) en SKG*** (89x89) |
| H | 89 mm |
| B | 89 mm |
| D | 2,4 mm |
| Diameter | 12 mm |
| P | 18 mm |
| Draagkracht per 3 | 45 kg |
| Draagkracht per 4 | 60 kg |
| Knoopuitvoering | - |
| Certificering | CE/SKH |