Dulimex DX H361-60352103 smalscharnier rechte hoeken 60x35 mm vaste pen RVS 6130.133.6035
Artikelnummer: A30201705
- Smalscharnier RVS
- Dulimex DX
- Type H361-60352103
- 6130.133.6035
- 8714140185283
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Smalscharnier RVS
-
Merk Dulimex DX
-
Type H361-60352103
-
6130.133.6035
-
8714140185283
-
Een klein scharnier voor toepassing in omgevingen met hoge luchtvochtigheid
-
Dit scharnier wordt voornamelijk gebruikt voor doe-het-zelf klussen in huis en tuin en voor lichte projecten in de meubelindustrie
-
U bevestigt eenvoudig badkamermeubeldeurtjes, luiken of bijvoorbeeld de deksel van een sieradendoosje
-
Het materiaal roestvaststaal (RVS) is mooi, sterk en corrosiewerend en kan daarom ook perfect buiten toegepast worden op bijvoorbeeld een konijnenhok of op het deksel van de zandbak
-
De rechte hoeken maken het mogelijk het scharnier zowel opliggend te bevestigen als met hamer en beitel in te laten
-
Door de verzonken schroefgaten en een vaste pen kan het geheel vervolgens netjes afgewerkt worden
-
Is de corrosiewerende eigenschap voor u overbodig?
-
Wellicht is ons staal verzinkte alternatief dan wat voor u
-
Materiaal: RVS AISI 304
-
Pen uitvoering: vaste RVS pen
-
Toepassing: voor lichte constructies
-
Finish: gepolijst
-
Dulimex DX H361-60352103 smalscharnier rechte hoeken 60x35 mm vaste pen RVS 6130.133.6035 kopen?
-
Dulimex DX Scharnier met vaste pen en meer Scharnieren smal en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6130.133.6035 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 61301336035 |
| EAN artikel | 8714140185283 |
| EAN verpakking | 8714140185269 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10490106 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnieren smal - Scharnier met vaste pen |
| Productgroep | Smal- en vierkantscharnieren RVS |
| Productsoort | Smalscharnier RVS |
| Type | H361-60352103 |
| Alternatief type | H36160352103 |
| Minimum besteleenheid | 24 stuks |
| Materiaal | RVS AISI 304 |
| Pen uitvoering | Vaste RVS pen |
| Toepassing | Voor lichte constructies |
| Finish | Gepolijst |
| B | 35 mm |
| Diameter | 5,0 mm |
| H | 60 mm |
| D | 1,0 mm |