Dulimex DX H161-60602105 smalscharnier 60x60 mm vaste messing pen staal verzinkt 6110.125.6060
Artikelnummer: A30201698
- Smalscharnier staal verzinkt
- Dulimex DX
- Type H161-60602105
- 6110.125.6060
- 8714140154449
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Smalscharnier staal verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type H161-60602105
-
6110.125.6060
-
8714140154449
-
Op zoek naar een allround scharnier voor lichte projecten als meubeldeurtjes of een speelgoedkistje?
-
Deze smal-en-vierkantscharnieren zijn verkrijgbaar in verschillende maatvoeringen en uitermate geschikt voor doe-het-zelf klussen in huis en lichte projecten in de meubelindustrie
-
De rechte hoeken maken het mogelijk het scharnier zowel opliggend te bevestigen als met hamer en beitel in te laten
-
Door de verzonken schroefgaten en een vaste pen kan het geheel vervolgens netjes afgewerkt worden
-
Bent u op zoek naar een scharnier voor een project in een omgeving met hoge luchtvochtigheid?
-
Kies dan voor eenscharnier van roestvaststaal
-
Materiaal: staal
-
Finish: blank verzinkt
-
Pen uitvoering: vaste messing pen
-
Toepassing: voor lichte constructies
-
Dulimex DX H161-60602105 smalscharnier 60x60 mm vaste messing pen staal verzinkt 6110.125.6060 kopen?
-
Dulimex DX Scharnier met vaste pen en meer Scharnieren smal en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6110.125.6060 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 61101256060 |
| EAN artikel | 8714140154449 |
| EAN verpakking | 8714140154425 |
| EAN ompak | 8714140242573 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10000698 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnieren smal - Scharnier met vaste pen |
| Productgroep | Smal- en vierkantscharnieren staal verzinkt |
| Productsoort | Smalscharnier staal verzinkt |
| Type | H161-60602105 |
| Alternatief type | H16160602105 |
| Minimum besteleenheid | 20 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Blank verzinkt |
| Pen uitvoering | Vaste messing pen |
| Toepassing | Voor lichte constructies |
| B | 60 mm |
| Diameter | 6,7 mm |
| H | 60 mm |
| D | 1,2 mm |