Dulimex DX H161-20152101 smalscharnier 20x15 mm vaste messing pen staal vermessingd 6110.121.2015
Artikelnummer: A30201685
- Smalscharnier staal vermessingd
- Dulimex DX
- Type H161-20152101
- 6110.121.2015
- 8714140034895
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Smalscharnier staal vermessingd
-
Merk Dulimex DX
-
Type H161-20152101
-
6110.121.2015
-
8714140034895
-
Dit scharnier is door zijn klassieke uiterlijk het voordeligere broertje van het massief messing scharnier
-
Vanuit esthetisch oogpunt past dit scharnier goed op meubels in een industriele of retro woonomgeving
-
Al onze smal-en-vierkantscharnieren zijn verkrijgbaar in verschillende maatvoeringen en uitermate geschikt voor doe-het-zelf klussen in huis en tuin en de meubelindustrie
-
De rechte hoeken maken het mogelijk het scharnier zowel opliggend te bevestigen als met hamer en beitel in te laten
-
Door de verzonken schroefgaten en een vaste pen kan het geheel vervolgens netjes afgewerkt worden
-
Zeker weten dat uw scharnier met klassieke look niet gaat roesten?
-
Kies dan voor het massief messing scharnier
-
Materiaal: staal
-
Finish: vermessingd
-
Pen uitvoering: vaste messing pen
-
Toepassing: voor lichte constructies
-
Dulimex DX H161-20152101 smalscharnier 20x15 mm vaste messing pen staal vermessingd 6110.121.2015 kopen?
-
Dulimex DX Scharnier met vaste pen en meer Scharnieren smal en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6110.121.2015 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 61101212015 |
| EAN artikel | 8714140034895 |
| EAN verpakking | 8714140034871 |
| EAN ompak | 8714140242245 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10034230 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnieren smal - Scharnier met vaste pen |
| Productgroep | Smal- en vierkantscharnieren staal vermessingd |
| Productsoort | Smalscharnier staal vermessingd |
| Type | H161-20152101 |
| Alternatief type | H16120152101 |
| Minimum besteleenheid | 500 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Vermessingd |
| Pen uitvoering | Vaste messing pen |
| Toepassing | Voor lichte constructies |
| B | 15 mm |
| Diameter | 2,0 mm |
| H | 20 mm |
| D | 0,5 mm |