Dulimex DX HPLM A11040BV meubel inboorpaumelle 11x40 mm standaard type staal verzinkt 6003.110.4005
Artikelnummer: A30201680
- Meubel inboorpaumelle standaard
- Dulimex DX
- Type HPLM A11040BV
- 6003.110.4005
- 8714140155132
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Meubel inboorpaumelle standaard
-
Merk Dulimex DX
-
Type HPLM A11040BV
-
6003.110.4005
-
8714140155132
-
Deze stalen inboor meubelpaumelle is geschikt voor lichte houten constructies als keukenkastdeurtjes, televisiekastdeurtjes of bijvoorbeeld het deurtje van een konijnenhok
-
Het grote voordeel van een paumelle is dat het meubeldeurtje gemakkelijk in en uit zijn constructie getild kan worden, ideaal voor bijvoorbeeld onderhoudswerkzaamheden of een verhuizing
-
Montage is eenvoudig, omdat zowel de boven- als onderkant los van elkaar in het hout te bevestigen zijn
-
Ook kunt u deze paumelle zowel links als rechts gebruiken
-
Aan de onder- en bovenkant is deze paumelle recht afgewerkt voor een strakke uitstraling
-
Bent u op zoek naar een paumelle met klassieke uitstraling?
-
Kies dan voor de meubelpaumelle met vaasknop
-
Materiaal: staal
-
Knoopuitvoering: standaard
-
Toepassing: lichte houten constructies
-
Dulimex DX HPLM A11040BV meubel inboorpaumelle 11x40 mm standaard type staal verzinkt 6003.110.4005 kopen?
-
Dulimex DX Inboorpaumelle en meer Inboorpaumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6003.110.4005 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60031104005 |
| EAN artikel | 8714140155132 |
| EAN verpakking | 8714140155118 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035815 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Inboorpaumelles - Inboorpaumelle |
| Productgroep | Meubelpaumelles standaard |
| Productsoort | Meubel inboorpaumelle standaard |
| Type | HPLM A11040BV |
| Alternatief type | HPLMA11040BV |
| Minimum besteleenheid | 40 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Knoopuitvoering | Standaard |
| Toepassing | Lichte houten constructies |
| A | 11 mm |
| B | 7 mm |
| C | 8 mm |
| D | 27 mm |
| E | 12 mm |
| F | 10 mm |
| G | 6 mm |
| H | 40 mm |
| I | 6 mm |
| Finish | Verzinkt |