IBFM DVD 175/39 PB Bommer deurveerscharnier dubbelwerkend 39/175 mm deurdikte 40-45 mm staal vermessingd 0535.175.0201
Artikelnummer: A30201652
- Bommer- en deurveerscharnier dubbelwerkend
- IBFM
- Type DVD 175/39 PB
- 0535.175.0201
- 8714140146888
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Bommer- en deurveerscharnier dubbelwerkend
-
Merk IBFM
-
Type DVD 175/39 PB
-
0535.175.0201
-
8714140146888
-
Voor het afhangen van een deur die naar twee kanten open moet kunnen en vanzelf weer moet sluiten gebruik je deze dubbelwerkende IBFM bommerscharnieren
-
Door het veermechaniek in de knoop van het scharnier worden (enkele of dubbele) doorslaande deur(en) automatisch weer in het midden gesloten
-
Dat maakt deze scharnieren zeer geschikt voor het afhangen van klapdeuren naar een balie of bijvoorbeeld het trappenhuis van een hotel
-
Het scharnier is zowel links- als rechts toe te passen en leverbaar in verschillende maten en vijf stijlvolle finishes
-
Zo heb je voor donkere deuren een zwarte of juist vermessingde uitvoering
-
Maar heb je liever een zilvergrijze, vernikkelde of blank verzinkte afwerking?
-
Die mogelijkheid is er ook!
-
Voor nog meer vrijheid kun je de sluitsnelheid naar eigen wens instellen met demeegeleverde stelpen
-
Wij adviseren om voor gebruik het veermechaniek in te spuiten met de IBFM spray voor een langdurige soepele werking
-
Ben je op zoek naar een dubbelwerkend scharnier voor (dubbele) doorslaande deuren in een ziekenhuis of restaurantkeuken?
-
Dan is de roestvaststalen variant in verband met de hygiëne een betere keuze
-
Uitvoering: dubbelwerkend
-
Materiaal: staal
-
toepassing: houten klapdeuren
-
schroefgaten: verzonken
-
Advies: voor gebruik veermechaniek inspuiten met IBFM spray (zie gerelateerd artikel)
-
IBFM DVD 175/39 PB Bommer deurveerscharnier dubbelwerkend 39/175 mm deurdikte 40-45 mm staal vermessingd 0535.175.0201 kopen?
-
IBFM Deurveerscharnier dubbel werkend en meer Deurveerscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0535.175.0201 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5351750201 |
| EAN artikel | 8714140146888 |
| EAN verpakking | 8714140146864 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035540 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Deurveerscharnieren - Deurveerscharnier dubbel werkend |
| Productgroep | Bommer- en deurveerscharnieren dubbelwerkend |
| Productsoort | Bommer- en deurveerscharnier dubbelwerkend |
| Type | DVD 175/39 PB |
| Alternatief type | DVD17539PB |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Uitvoering | Dubbelwerkend |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Vermessingd |
| Toepassing | Houten klapdeuren |
| Schroefgaten | Verzonken |
| I | 16 mm |
| Deurdikte | 40-45 mm |
| Draagkracht per 2 | 55 kg |
| B | 190 mm |
| C | 195 mm |
| A | 175 mm |
| D | 26 mm |
| H diameter | 7,0 mm |
| Deurbreedte | 850 mm |
| Advies | Voor gebruik veermechaniek inspuiten met IBFM spray (zie gerelateerd artikel) |