IBFM DVE 150/36 SS bommer scharnier enkelwerkend 36/150 mm deurdikte 35-40 mm RVS AISI 304 0535.150.0106
Artikelnummer: A30201613
- Bommer- en deurveerscharnier enkelwerkend RVS
- IBFM
- Type DVE 150/36 SS
- 0535.150.0106
- 8714140145836
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Bommer- en deurveerscharnier enkelwerkend RVS
-
Merk IBFM
-
Type DVE 150/36 SS
-
0535.150.0106
-
8714140145836
-
Ben je op zoek naar een stijlvol bommerscharnier voor houten deuren met één draairichting tot 55 kg?
-
Dan is dit RVS enkelwerkende IBFM bommerscharnier een goede oplossing
-
Door de ingebouwde veer sluit een deur automatisch
-
Dit scharnier wordt vaak uit esthetisch oogpunt gekozen voor plekken waar mensen constant in- en uitlopen, bijvoorbeeld een horecagelegenheid
-
Het is zowel links- als rechts toe te passen en leverbaar in vier verschillende maten
-
Het roestvrijstaal is ter afwerking gepolijst en de sluitsnelheid is naar eigen wens in te stellen met de meegeleverde stelpen
-
Wij adviseren om voor gebruik het veermechaniek in te spuiten met de IBFM spray voor een langdurige soepele werking
-
Heb je een doorslaande deur die twee kanten op opent?
-
Dan ben je op zoek naar een dubbelwerkend RVS bommerscharnier
-
Uitvoering: enkelwerkend
-
Materiaal: RVS
-
schroefgaten: verzonken
-
toepassing: houten klapdeuren
-
Advies: voor gebruik veermechaniek inspuiten met IBFM spray (zie gerelateerd artikel)
-
IBFM DVE 150/36 SS bommer scharnier enkelwerkend 36/150 mm deurdikte 35-40 mm RVS AISI 304 0535.150.0106 kopen?
-
IBFM Deurveerscharnier enkel werkend en meer Deurveerscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0535.150.0106 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5351500106 |
| EAN artikel | 8714140145836 |
| EAN verpakking | 8714140145812 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035560 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Deurveerscharnieren - Deurveerscharnier enkel werkend |
| Productgroep | Bommer- en deurveerscharnieren enkelwerkend RVS |
| Productsoort | Bommer- en deurveerscharnier enkelwerkend RVS |
| Type | DVE 150/36 SS |
| Alternatief type | DVE15036SS |
| Minimum besteleenheid | 4 stuks |
| Uitvoering | Enkelwerkend |
| Materiaal | RVS |
| Finish | Gepolijst |
| Schroefgaten | Verzonken |
| Toepassing | Houten klapdeuren |
| Deurdikte | 35-40 mm |
| Draagkracht per 2 | 40 kg |
| B | 100 mm |
| C | 172 mm |
| A | 150 mm |
| D | 26 mm |
| H diameter | 5,5 mm |
| Deurbreedte | 750 mm |
| Advies | Voor gebruik veermechaniek inspuiten met IBFM spray (zie gerelateerd artikel) |