Dulimex DX DK 903K ZE dievenklauw met sluitbus SKG** gehard staal per 3 stuks zakje kopkaart 5110.100.1043
Artikelnummer: A30201604
- Dievenklauw SKG**
- Dulimex DX
- Type DK 903K ZE
- 5110.100.1043
- 8714140179251
Vanaf 4
€ 4,24 per stuk
0,90 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 5,40 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 40
€ 3,99 per stuk
1,16 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Dievenklauw SKG**
-
Merk Dulimex DX
-
Type DK 903K ZE
-
5110.100.1043
-
8714140179251
-
Materiaal: gehard staal
-
Finish: blank verzinkt
-
Toepassing: extra beveiliging van deuren
-
Dulimex DX DK 903K ZE dievenklauw met sluitbus SKG** gehard staal per 3 stuks zakje kopkaart 5110.100.1043 kopen?
-
Dulimex DX Dievenklauw met bus en meer Dievenklauwen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 5110.100.1043 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 51101001043 |
| EAN artikel | 8714140179251 |
| EAN verpakking | 8714140179237 |
| EAN ompak | 8714140179244 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10398434 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Dievenklauwen - Dievenklauw met bus |
| Productgroep | Dievenklauwen SKG** |
| Productsoort | Dievenklauw SKG** |
| Type | DK 903K ZE |
| Alternatief type | DK903KZE |
| Minimum besteleenheid | 4 stuks |
| Materiaal | Gehard staal |
| Finish | Blank verzinkt |
| Uitwendige diameter bus | 18 mm |
| Pen lengte | 50 mm |
| Toepassing | Extra beveiliging van deuren |
| Verpakking | retailverpakking (3 stuks) |