Dulimex DX 8400-10000 slotkabel 10 m 6-8 mm PVC ommanteld transparant voor discusslot 70 mm persklem afgeschermd 8078.001.0000
Artikelnummer: A30201603
- Slotkabel transparant PVC ommanteld
- Dulimex DX
- Type 8400-10000
- 8078.001.0000
- 8716336642600
Vanaf 1
€ 43,11 per stuk
10,78 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Slotkabel transparant PVC ommanteld
-
Merk Dulimex DX
-
Type 8400-10000
-
8078.001.0000
-
8716336642600
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
constructie: 6x7 + 1 TWK
-
Slagwijze: kruisslag rechts
-
ommanteling: transparant PVC
-
Dulimex DX 8400-10000 slotkabel 10 m 6-8 mm PVC ommanteld transparant voor discusslot 70 mm persklem afgeschermd 8078.001.0000 kopen?
-
Dulimex DX Slotkabel zonder slot en meer Kabelsloten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8078.001.0000 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80780010000 |
| EAN artikel | 8716336642600 |
| EAN verpakking | 8716336642587 |
| EAN ompak | 8716336642594 |
| Intrastat CBS code | 73121069 |
| Artikel ID | N10610212 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Ketting- en kabelsloten - Kabelsloten - Slotkabel zonder slot |
| Productgroep | Slotkabels transparant PVC ommanteld |
| Productsoort | Slotkabel transparant PVC ommanteld |
| Type | 8400-10000 |
| Alternatief type | 840010000 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Toepasbaar op | Onder andere DX discusslot 70 mm en DX hangslot 40-60 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Constructie | 6x7 + 1 TWK |
| Slagwijze | Kruisslag rechts |
| Lengte | 10.000 mm |
| Materiaaldikte diameter | 6,0-8,0 mm |
| Ommanteling | Transparant PVC |