Dulimex DX HSM 301B KA cilinderhangslot Marine DX 30 mm met RVS beugel op sleutelnummer 301 dubbel vergrendeld 0182.510.3001
Artikelnummer: A30201570
- Hangslot DX gelijksluitend Marine HS-Line
- Dulimex DX
- Type HSM 301B KA
- 0182.510.3001
- 8714140167371
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Hangslot DX gelijksluitend Marine HS-Line
-
Merk Dulimex DX
-
Type HSM 301B KA
-
0182.510.3001
-
8714140167371
-
Heb je meerdere hangsloten nodig voor gebruik in kustgebieden, de scheepvaart of in de watersport?
-
En moeten deze door meerdere mensen ontgrendeld kunnen worden?
-
Dan zijn deze gelijksluitende DX Marine HS-LINE hangsloten een goede oplossing
-
Ze worden dubbelzijdig vergrendeld en zijn gemaakt van een messing verchroomde behuizing met RVS beugel
-
Dit maakt ze zeer geschikt voor toepassing in vochtige omgevingen
-
Het voordeel van een gelijksluitend slot is dat je meerdere sloten met dezelfde sleutel kunt bedienen en dat medewerkers slechts één sleutel nodig hebben om zich overal toegang te verschaffen
-
Dit slot is verkrijgbaar in meerdere maten
-
Standaard wordt het slot geleverd met twee sleutels
-
Materiaal: messing
-
Finish: verchroomd
-
Beugel: beugel
-
Materiaal beugel: RVS
-
Vergrendeling beugel: dubbelzijdig
-
Accessoires: 2 sleutels
-
sluiting: gelijksluitend
-
Dulimex DX HSM 301B KA cilinderhangslot Marine DX 30 mm met RVS beugel op sleutelnummer 301 dubbel vergrendeld 0182.510.3001 kopen?
-
Dulimex DX Hangslot cilinder RVS beugel messing en meer Hangsloten cilinder en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0182.510.3001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1825103001 |
| EAN artikel | 8714140167371 |
| EAN verpakking | 8714140167357 |
| EAN ompak | 8714140167364 |
| Intrastat CBS code | 83011000 |
| Artikel ID | N10289056 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Hangsloten - Hangsloten cilinder - Hangslot cilinder RVS beugel messing |
| Productgroep | Hangsloten DX gelijksluitend Marine HS-Line |
| Productsoort | Hangslot DX gelijksluitend Marine HS-Line |
| Type | HSM 301B KA |
| Alternatief type | HSM301BKA |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Materiaal | Messing |
| Finish | Verchroomd |
| Beugel | Beugel |
| Materiaal beugel | RVS |
| Vergrendeling beugel | Dubbelzijdig |
| Cilinder | 4 pins |
| Accessoires | 2 sleutels |
| A | 30 mm |
| B | 29 mm |
| C | 12 mm |
| D | 4,8 mm |
| E | 16 mm |
| F | 13 mm |
| Sluiting | Gelijksluitend |
| Sleutelnummer | 301 |